Kitesurfing

We will teach you how to kite...

Szkolenia

Pakiet 9+1h

Ten pakiet przeznaczony jest dla osób zdecydowanych na ten sport.

Jest to główny pakiet z międzynarodowym programem nauczania.

Przejdziemy tutaj przez wszystkie etapy zaczynając od latawca treningowego, kończąc na pierwszych ślizgach z deską na wodzie.

Elementy nauki

Podczas tej części nauczania zdobędziesz wiedzę nt kierunków wiatru, dobrych warunków do pływania, niebezpieczeństw na spocie, rozkładania treningowego latawca oraz jego startowania i lądowania przy asyście. Dowiesz się również jak sterować latawcem, przemieszczać się z latawcem w powietrzu oraz poznasz zasady „okna wiatrowego”.

Przechodząc na duży latawiec nauczymy się rozkładania sprzętu do pełnej gotowości, sprawdzenia sprzętu na lądzie oraz w powietrzu oraz aktywacji i działania systemów bezpieczeństwa.

Na tym etapie poznamy międzynarodowe znaki komunikacyjne, nauczymy się również startować i lądować kite’a do asystenta oraz jako asystent, żeby w końcu nauczyć się kontrolować latawca wpiętego w trapez, nauczyć się używania systemów „de-power” oraz bezpieczeństwa.

Poprzez ćwiczenia z tzw ‘bodydragami’ nauczymy się generować moc w latawcu czy wracać po zgubioną deskę.

Po opanowaniu ww rzeczy przyjdzie pora na pierwsze ślizgi na desce 😀

Wypożyczalnia sprzętu

 

 

  latawiec+deska latawiec deska trapez

1 sesja

(max 3h)

70€

40€ 30€ 15€
 
 
s
Przed lekcjami bardzo prosimy o wypełnienie i podpisanie niezbędnego formularza.

Uwagi:

Podane godziny są godzinami przybliżonymi. Ze względu na indywidualne predyspozycje każda osoba szybciej lub wolniej przyswaja lekcje.
Na każdej lekcji student dostaje potrzebny sprzęt tj latawiec, deskę, trapez, kamizelkę oraz kask
Przed lekcjami bardzo prosimy o zabezpieczenie się przed słońcem. Bardzo pomocne tu będą koszulki z lycry, okulary słoneczne, krem z filtrem.
w

Zamów teraz

8 + 12 =